Wynajem pracowników

Wynajem pracowników

edit

By PartWork Administrator 22-02-2021

Na czym polega wynajem pracowników? 

Wraz z nakładem pracy pojawia się w firmie zapotrzebowanie na nowych pracowników, którzy mogliby od zaraz rozpocząć pracę. Proces zatrudnienia nowych osób zawsze wiąże się z długimi etapami rekrutacyjnymi, a po przyjęciu nowej osoby czas ten wydłuża się o potrzebne szkolenia i wdrożenie nowego pracownika. Co więc zrobić jeśli potrzebujemy nowych osób pilnie i nie możemy pozwolić sobie na zbędną stratę czasu?

W odpowiedzi na to pytanie powstała firma PartWork, która  zajmuje się leasingiem pracowników. Zajmujemy się znalezieniem i zatrudnieniem odpowiednich osób z zagranicy, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje do wykonywania zleconych przez Państwa zadań. Wynajem pracowników zapewnia elastyczność pod względem poziomu zatrudnienia i aktualnego zapotrzebowania. Istnieje możliwość zatrudnienia pracowników zarówno sezonowych, jak i długoterminowych.

Nasze doświadczenie umożliwia nam na kompleksową obsługę zatrudnienia. Codziennie pozyskujemy wielu pracowników, dzięki czemu oferujemy szeroką bazę kandydatów, którzy są gotowi podjąć pracę od zaraz. Proces pozyskiwania pracowników jest krótki i zgodny z normami ustaw.

Siłą każdego przedsiębiorstwa są ludzie, dlatego dokładamy najwyższych starań aby nasze świadczenia utrzymywały się na najwyższym poziomie. To my zapewniamy różnego rodzaju badania i jeśli to konieczne świadczymy szkolenia, tak by nasi klienci nie musieli niczym się martwić i mogli w szybki sposób zlecić pracę naszym kandydatom.

Do naszych zadań należy załatwienie wszystkich spraw związanych z legalizacją pracy cudzoziemców oraz kontrolą dokumentacji. Ponadto, to my jesteśmy odpowiedzialni za stronę kadrowo-księgową związaną z pracownikami, umowami, formularzami i podatkami.

Wierzymy, że wynajem pracowników pozwoli Państwu na terminowe wykonanie pracy, odciąży od procesów rekrutacyjnych i nie przysporzy dodatkowej dokumentacji.

Outsourcing

Firma PartWork nastawiona jest na ciągły rozwój, dlatego świadczymy również usługę, w której nasi klienci zlecają nam realizację danego procesu produkcyjnego, a my oddelegowujemy pracowników do miejsca pracy lub produkcji. Jest to niezmiernie korzystne dla firm produkujących części samochodowe lub opakowania spożywcze.

W tym przypadku również nie muszą się Państwo martwić pozwoleniami, dokumentacją, czy szkoleniami. Wybierzemy idealnych kandydatów, którzy posiadają należyte doświadczenie w danym obszarze.
W praktyce proces ten działa na bardzo podobnych zasadach. Różni się jedynie w kwestii formalności.

Zapewniamy, że korzystając z naszych usług dostają Państwo dostęp do rozbudowanej bazy klientów oraz mogą na każdym etapie kontrolować dokumentację pracownika.

comments

comments for this post are closed