Czym się zajmujemy?

Oto świadczone przez nas usługi dzięki, którym pomożemy Twojej firmie:

Leasing_iconCreated with Sketch.

Leasing pracowników

My znajdziemy i zatrudnimy, Ty zlecasz codzienne zadania pracownikom

rekrutacja_iconCreated with Sketch.

Rekrutacja

Znajdziemy pracowników, z naszym wsparciem zatrudniasz bezpośrednio

Zasób 2

Legalizacja

Uzyskujemy i stale kontrolujemy dokumenty Twoich pracowników

Zasób 1

Outsourcing

Zlecasz nam realizację wydzielonego procesu produkcyjnego

001-menuCreated with Sketch.

Indywidualny pakiet usług

Zestaw szyty na miarę

Leasing pracowników

Usługa pozwoli szybko pozyskać grupę pracowników dla Ciebie, a następnie dostosowywać stan zatrudnienia do aktualnych potrzeb. Sprawy organizacyjne i formalności są po naszej stronie. Pracownicy podlegają Twojemu nadzorowi. Zapewniamy wszelkie świadczenia dla pracowników, również szkolenia i badania. Przydzielamy indywidualnego koordynatora dostępnego w każdym czasie. W tej usłudze zawierają się również wymienione obok Rekrutacja i Legalizacja. Jest to elastyczna i długoterminowa forma współpracy. Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

 • 01Potrzebujesz pozyskać sprawdzonych pracowników na długi czas
 • 02Nie chcesz zajmować się organizacją, koordynacją i logistyką związaną z zatrudnieniem cudzoziemców
 • 03Nie chcesz zajmować się sprawami z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców oraz stałą kontrolą dokumentacji
 • 04Nie chcesz zajmować się stroną kadrowo-księgową dotyczącą pracowników, umowami, formularzami, podatkami i ZUS

Rekrutacja

Rekrutacja i doradztwo personalne to pozyskanie pracowników głównie z Ukrainy, Białorusi. Możliwa jest również rekrutacja z Europy Wschodniej. Duża część kandydatów to osoby z polecenia. Pracownicy przyjeżdżają z chęcią i możliwością długoterminowej pracy. Sprawdzamy ich praktyczne doświadczenie i kwalifikacje. Uwzględniamy kulturę Twojej firmy. Pracowników sprowadzamy w najkrótszym możliwym czasie. Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

 • 01Potrzebujesz pozyskać sprawdzonych pracowników na długi czas
 • 02Wszelkie formalności i sprawy organizacyjne wykonasz samodzielnie, z pomocą konsultacji z nami

Legalizacja

Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców to usługa, w której jesteśmy Twoim pełnomocnikiem. Uzyskamy szybko i skutecznie każdy z dokumentów, wymaganych do podjęcia pracy przez Twoich pracowników. Co dzień jesteśmy w kontakcie z wieloma polskimi urzędami, dobrze znamy ich praktyki. Reprezentujemy interes pracodawcy, dlatego dopasujemy rodzaj uzyskiwanej dokumentacji osobno dla każdego pracownika, tak aby mógł on podjąć pracę na najdłuższy czas. Po wydaniu zezwolenia kontrolujemy jego okres ważności, informujemy Ciebie o dalszych krokach oraz o Twoich obowiązkach, w których również Cię wyręczamy. Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

 • 01Posiadasz już pracowników lub kandydatów, którzy są cudzoziemcami
 • 02Nie chcesz zajmować się sprawami z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców oraz stałą kontrolą dokumentacji

Outsourcing

Współpraca na zasadzie podwykonawstwa, między Twoim przedsiębiorstwem, a firmą usługową. Pracownicy podlegają naszemu nadzorowi pod względem koordynacyjnym, jak i formalnym, ciągłości pracy. Terminowo realizujemy obowiązki podatkowe i ZUS. Wykonujemy szkolenia i badania. Zapewniamy klarowne warunki współpracy. Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

 • 01Preferujesz współpracę na zasadzie podwykonawstwa, chcesz rozliczać się za efekt wykonanych działań, oczekujesz długoterminowej współpracy
 • 02Potrzebujesz pozyskać sprawdzonych pracowników na długi czas
 • 03Nie chcesz zajmować się organizacją, koordynacją i logistyką związaną z zatrudnieniem cudzoziemców
 • 04Nie chcesz zajmować się sprawami z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców oraz stałą kontrolą dokumentacji
 • 05Nie chcesz zajmować się stroną kadrowo-księgową dotyczącą pracowników, umowami, formularzami

Indywidualny pakiet usług

Oferujemy bezpłatną konsultację, podczas której szczegółowo omówimy Twoje potrzeby, osobiście lub online, w celu dalszego opracowania schematu współpracy dedykowanego dla Twojej firmy. Ta usługa jest dla Ciebie, jeśli:

 • 01Zadzwoń lub napisz do nas

Jakie korzyści daje współpraca z nami?

grupa_iconCreated with Sketch.

Profesjonalizm

Oferujemy kompleksowe długoterminowe rozwiązania, dostosowane indywidualnie dla Ciebie. Stosujemy rzeczowe podejście do spraw, co skutkuje wysokim poziomem zadowolenia naszego Klienta. Zapewniamy możliwość konsultacji w dowolnym momencie.

analiza_iconCreated with Sketch.

Bezpieczeństwo

Bierzemy pełną odpowiedzialność za przestrzeganie prawa w zakresie naszych usług oraz za pracowników, których pozyskaliśmy. Dla Ciebie oznacza to brak kontroli urzędowych związanych z zatrudnieniem oraz skoncentrowanie się na głównej działalności.

peoples_iconCreated with Sketch.

Elastyczność

Umożliwiamy Ci szybkie dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnego zapotrzebowania. Wykorzystasz to podczas zmienności cyklu produkcyjnego, rotacji macierzystego personelu, okresu urlopowego. Odpowiedni poziom zatrudnienia redukuje koszt pracy.

004-save-moneyCreated with Sketch.

Oszczędność zasobów

Obsługa administracyjno-prawna, naliczanie i wypłata wynagrodzeń, prowadzenie kadr, legalizacja pracy, przygotowywanie umów i formularzy, ubezpieczenia, podatki, organizacja i logistyka związana ze sprowadzeniem pracowników - wybrane z tych elementów lub wszystkie możesz zlecić nam w postaci jednej usługi, która również jest kosztem VAT.

Jak wygląda partnerska współpraca z PartWork?

 • 01Twoje potrzeby mogą być bardzo indywidualne, więc wymagają uwzględnienia unikalnych czynników, występujących w Twoim przedsiębiorstwie. Mamy tego świadomość, dlatego nasze usługi możesz dostosować do Twojej dzisiejszej sytuacji.
 • 02Podczas selekcji pracowników weryfikujemy kwalifikacje techniczne i doświadczenie wymagane na danym stanowisku. Równocześnie jednak uwzględniamy kulturę i strategię Twojej firmy oraz nastawienie kandydata, wskazujące na chęć rzetelnej, długoterminowej pracy.
 • 03Rozwiązanie Twojego problemu w dużej mierze zależy od pracownika, a więc złożonego czynnika ludzkiego. Zapewniamy, że każdy projekt jest doprowadzony do celu, dzięki koordynacji 24/7, czyli natychmiastowemu dostosowaniu usługi do sytuacji awaryjnych.
 • 04Obsługując Ciebie, w dowolnym zakresie, reprezentujemy Twój interes. Dążymy do stworzenia takich warunków praktycznych i formalnych, aby umożliwić pracownikom najdłuższy okres pracy, utrzymując ich zadowolenie na wysokim poziomie.
 • 05Współpraca z nami wymaga ustaleń między trzema stronami: Tobą, pracownikiem i agencją. Opracowanie optymalnego rozwiązania bieżącego problemu, w zgodności z każdą ze stron, jest naszym zadaniem. Ty otrzymujesz gotowe kompleksowe rozwiązania.
 • 06Zatrudnienie cudzoziemców jest wysoko sformalizowane, przedsiębiorcy godzą się na to, w celu pozyskania pracowników. Jednak my oferujemy zarówno przejęcie części legalizacyjnej, jak i kadrowo-księgowej, a więc znaczne zmniejszenie formalizacji w Twojej firmie.
 • 07Podstawą Twojego bezpieczeństwa we współpracy z nami są proste i zrozumiałe zasady. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i ubezpieczenie każdej z usług. Nasze działania są sproceduralizowane, a metodyka sprawdzona i skuteczna. Zyskasz wiarygodnego partnera.

Co mówią o nas Klienci?

Zobacz jak oceniają współpracę z nami niektórzy z naszych Klientów, którzy wspólnie z nami odpowiedzieli na zmiany zachodzące na rynku pracy. Również dołącz do grona zadowolonych przedsiębiorców.

Prześlij nam swoje zapytanie, stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę